Saturday , 24 March 2018

Llalla: Kemi pista te reja mbi ngjarjet e fundit kriminale qe kane ndodhur ne vend

Ngjarjet me te fundit te cilat kane tronditur vendin tone shume shpejt do te marrin denimin e duhur. Kjo pasi prokuroria e pergjithshme eshte ne fund te hetimeve dhe do te dale me rezultate konkrete. Kete deklarate e ka bere Kryeprokurori Adriatik Llalla nga Shkodra

N prurimin e ambienteve t reja t Prokuroris s Shkodrs, ambasadori i Britanis Nicholas Cannon tha se koht e fundit harmonia fetare sht prishuar nga celulat q kan lidhje me Sirin.

Ambasadori nuk ka nguruar qe te drejtoje edhe apele te forta per pokitiken shqiptare duke thene se mosmarreveshjet ndermjet forcave politike ndikojne negativisht ne cdo aspect. Britania pret shume nga vendi juaj ka perfunduar Ambasadori Cannon.

 

 

Lexoni dhe kete

MILLJA: SHQETESIM MBETET PIKA KRITIKE E LIQENIT TE SHKODRES

Pika kritike e liqenit të Shkodrës mbetet shqetësim për prefektin e Qarkut Shkodër, Çesk Millja. …