Tuesday , 21 November 2017

VELIPOJE, 3.345 VIZITA NE QENDREN SHENDETESORE GJATE SEZONIT VEROR

Ne harkun kohor prej 3 muajsh rreth 3345 raste me viroza te ndryshme jane paraqitur prane urgjences ne Velipoje.Numri eshte me i larte se nje vit me pare thote drejtori i shendetit publik ne Shkoder Zamir Fatusha, i cili kete numer vizitash e lidh me temperaturat e larta qe kane shkaktuar tek femijet viroza te shumta.

Por specifika e rasteve ne zonen turistike te Thethit eshte e ndryshme, pasi rastet me te shumta kane qene per shkak te frakturave.

Zyrtarisht per shendetesine sezoni turstik mbyllet me daten 16 shtator.

Lexoni dhe kete

PROJEKT-BUXHETI 2018, BY-PASS-i DHE VLLAZNIA

Projekt-buxheti i 2018-tes i Bashkise Shkoder vijon te jete ne qender te diskutimeve. Por, per …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin