Thursday , 19 April 2018

VELIPOJE, HUMB JETEN 68-VJEÇARI

Me date 13.02.2018, në orën 20:00, në Spitalin Rajonal Shkodër, ka ardhur pa shenja jete shtetasi N. L. 68 vjeç banues në fshatin Pulaj, Velipojë, Shkodër.

Nga verifikimet paraprake dyshohet se ka gjetur vdekjen nga kontakti me energjinë elektrike në kasollen e bagëtive.

Po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexoni dhe kete

MAKINA PERPLAS MOTOÇIKLETEN, PLAGOSET DREJTUESI

Një përson mbeti i plagosur, pasi motoçikleta me të cilen po udhetonte u përplas nga …