Wednesday , 21 February 2018

VELIPOJE, HUMB JETEN 68-VJEÇARI

Me date 13.02.2018, në orën 20:00, në Spitalin Rajonal Shkodër, ka ardhur pa shenja jete shtetasi N. L. 68 vjeç banues në fshatin Pulaj, Velipojë, Shkodër.

Nga verifikimet paraprake dyshohet se ka gjetur vdekjen nga kontakti me energjinë elektrike në kasollen e bagëtive.

Po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexoni dhe kete

OPERACIONI “GOES ON”, POLICIA E LEZHES ARRESTON 2 PERSONA, IU GJETEN 3 MINA

Sektori për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë …