Saturday , 20 January 2018

VELIPOJE, TURISTET TE KENAQUR ME KUSHTET!

Ndrsa ndodhemi ne pikun e sezonit turistik, pushuesit n plazhin e Velipojs jan t knaqur me kushtet e ofruara n kt bregdet, megjithate sipas tyre problemet nuk mungojne.

Rritja e cmimeve dhe mungesa e hapsirave publike mbeten disa nga shqetsimet kryesore t turistve.

 

E megjithate Velipoja vijon t mbett nj nga destinacionet kryesore t pushuesve nga Kosova dhe Maqedonia. Shum pushues i drejtohen Velipojs pr pastrtin e detit dhe vetit kurative t rrs.

 

Lexoni dhe kete

TREGTARET TEK KISHA E LAÇIT NE SHENJESTREN E POLICISE

Tregtaret ambulant që operojnë në ambjentet përreth Kishës së Shna Ndout në qytetin e Laçit, …