Thursday , 15 April 2021

VËSHTIRËSITË EKONOMIKE DHE PROBLEMATIKAT E TREGUT

Drejtuesi politik i PD në Qarkun Shkodër, Helidon Bushati, zhvilloi një vizitë në fshatin Kosmaç, në Vaun e Dejës, ku u takua me një fermer të zonës.

Ky i fundit u shpreh për vështirësitë ekonomike dhe problematikat e tregut.

Ndërkohë, Bushati e njohu nga afër me programin që Partia Demokratike ofron për bujqësinë.

Lexoni dhe kete

MEDIU: RAMA DO QË SHQIPTARËT TË LARGOHEN NGA SHQIPËRIA

Kreu i PR, Fatmir Mediu, ka zhvilluar një takim me shtabin elektoral në Tiranë. Mediu …