Monday , 25 September 2017

VIJOJNE RRADHET PRANE LIBRARIVE NE SHKODER

Pavaresisht se viti i ri shkollor ka nisur qe diten e djeshme, nje fakt i tille nuk ka shmangur perseri rradhet e gjata prane librarive ne qytetin e Shkodres. Qytetaret ankohen se i sorollasin ne librari te ndryshme per shkak te mungeses se disa librave. Gjithashtu, edhe rradhet vijojne te jene te pranishme.

Por, ajo qe bie ne sy gjate rradheve prane librarive jane edhe femijet.

Ne vend qe te ishin ne shkolle duke zhvilluar mesimin, edhe vete femijet detyrohen te qendrojne ne rradhe per tu pajisur me libra.

Lexoni dhe kete

NDRIÇIMI UNAZES LINDORE, NGERÇ MES BASHKISE SHKODER DHE AUTORITETIT VERIOR TE RRUGEVE

Ndriçimi i Unazes Lindore te qytetit vijon te jete nje ngerç mes Bashkia Shkoder dhe …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin