Breaking News

VITAPUR HAP DYERT NE QYTETIN E LEZHES

Pas Tiranës dhe Durresit rrjeti Slloven i dyqaneve Vitapur ka hapur dyert edhe në qytetin e Lezhës, duke sjellë cilesine Europiane te produkteve per shtepine me cmime te paperseritshme si dyshek per nje gjume te rehatshem dhe komod, jastëk profesional, çarçaf pambuk e saten, peshqira banjoje e plazhi, enë kuzhine, tigan, qelqurina e kristale.

Të shumtë ishin qytetaret e Lezhës që ju drejtuan dyqanit Vitapur në Bulevardin “Gjergj Fishta” përballë kopeshtit të ri për të përfituar nga ofertat me super ulje në çdo kategori deri në 74% dhe dhurata për 100 klientët e parë që janë të vlefshme deri me 4 shtator.

Vitapur do ju sjell me shume cilesi ne jetesen e qytetareve të Lezhës me produkte të garantuara nga markat e përzgjedhura europiane, do ta bëjnë jetesën tuaj në kuzhinë, sallon, dhomë gjumi, banjo e të gjithë shtëpinë tuaj më të bukur dhe komode, ndërsa dhe çmimet janë mjaft ekonomike.

Lexoni dhe kete

MYFTINIA SHKODËR NË NDIHMË TË SHOQATËS SË INVALIDËVE SHKODËR

Myftinia Shkodër vijon të jetë në ndihmë të shtresave në nevojë, veçanarisht në muajin e …