VIZITA E RAMES NE LEZHE, REAGON PD

Partia Demokratike e Lezhës ka komentuar prezencen e Kryeministrit Edi Rama në këtë qytet.Në një deklaratë për mediat kreu i degës së PD-së Paulin Marku, tha se kryeministri Edi Rama, nuk ka ofruar asgjë për Lezhën gjatë qeverisjes së tijë, ndërsa sipas tijë vijoj të tallet me qytetaret gjatë dëgjeses publike.

Kreu i demokrateve Paulin Marku ju ka bërë thirrje qytetareve që mos të braktisin vendin e tyre, por të reagojnë ndaj kësaj keq qeverisje të Edi Rames.

 

Lexoni dhe kete

KE HAP BISEDIMET PER ANETARESIMIN NE BE TE SHQIPERISE

Shefja e Politikës së Jashtme të Bashkimit Europian, Federica Mogherini, prezanton zyrtarisht para Komisionit të …