Thursday , 3 December 2020

VLLAZNIA FEMRA SHTAT TROFE T FITUAR N KATR VITE

Trofeu i shtat rradhazi i fituar nga ekipi i futbollit t femrave t Vllaznis natyrisht q ka gzuar t gjith pjestart e tij. Protagonistt e ktij suksesi, n prononcimin e tyre pr televizionin Rozafa, shprehen t knaqur me suksesin e rradhs t arritur por nga ana tjetr ka premtuar se nuk do t ndalen ktu.

Pas fitimit t kups,tashm pritet edhe zyrtarizimi i fitimit t titullit t katrt kampion pr kt ekip q vazhdon t jet model pr nga mnyra e funksionimit dhe mbi t gjitha, e fitimit t trofeve t panumrt.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA U19 FITON 5 – 0 “DERBIN” ME KF SHKODRA

Vllaznia U19 vijon të fitojë në kampionat dhe të kryesojë me meritë renditjen edhe pas …