Wednesday , 20 June 2018

“VLLAZNIA KERKON 3 PIKET NDAJ PARTIZANIT”

Vllaznia ne sfiden ndaj Partizanit do te kerkoje me ngulm vetem 3 pikeshin. Keshtu u shpreh ne konferencen per shtyp para ndeshjes trajneri i kuqebluve, Ernest Gjoka. Gjithashtu, tekniku i ri i shkodraneve zbuloi se sulmi do ti besohet Arlind Kalajes, duke pare demtimin e Atsines dhe formen jo te mire te Ribajt.

Me tej, Gjoka theksoi se do te mbeshtetet te lojtaret me pervoje dhe u shpreh i bindur se gjerat do te shkojne mire neser ndaj Partizanit.

Takimi Vllaznia – Partizani do te luhet te dielen ne oren 14:00 ne stadiumin “Loro Borici” te qytetit te Shkodres.

Lexoni dhe kete

SMAJLAJ: KRENAR QË DO MBAJ FLAMURIN SHQIPTAR NË SPANJË

Atleti shkodran Izmir Smajlaj ka marrë dje nga duart e Presidentit të Republikës, z. Ilir …