Saturday , 31 October 2020

VLLAZNIA LUAN NESER MIQESOREN E RADHES

Vllaznia ka zyrtarizuar miqesoren e radhes.

Keshtu, kuqeblute do luajne neser ndaj Bylisit.

Takimi do zhvillohet ne ora 16:00.

Kjo ndeshje do te luhet ne stadiumin e Peqinit.

Lexoni dhe kete

NIS FUTBOLLI, NË FUNDJAVË LUHEN 4 KAMPIONATE

Lajme të mira për futbollin shqiptar. Federata ka marrë vendim ditën e sotme që më …