Friday , 23 October 2020

VLLAZNIA- TEUTA, PROV E VSHTIR PR T DY EKIPET

Ashtu si mbrojtsi Bicaj, edhe t tjer mendojn se takimi i Kups ndaj Teuts nuk do t jet i leht pr Vllaznin. T ktij mendimi kan qen t ftuarit n emisionin “Sport Arena” t ksaj jave n televizionin Rozafa.

Prgjegjsi teknik i Akademis Vllaznia Alban Neziri, specialisti i gjykimit Astrit Dervishi dhe gazetari sportiv Admir Urui n prononcimet e tyre kan vlersuar ecurin e javve t fundit t skuadrs durrsake megjithat sipas tij, kuqeblut kan forca pr ta kaluar at.

N kt emision sht folur edhe pr volejbollin dhe n studio ka qen i ftuar kapiteni i Vllaznis Nikolin Qafarena i cili ka vlersuar ardhjen e volejbollistit serb Xhorxhevi dhe ka premtuar se kuqeblut do jen si n finale t kups ashtu edhe n at t kampionatit.

Lexoni dhe kete

BELISHA: VLLAZNINË E SHOH PËR MESIN E TABELËS SË RENDITJES

16 blerje dhe shumë entuziasëm, por Vllaznia duhet të qëndrojë me këmbë në tokë. Ish- …