Thursday , 6 October 2022

VLLAZNIA U-17 VETM NJ HAP LARG TITULLIT KAMPION

Fitorja ndaj Teuts 3-0 n gjysmfinale ka qen vetm gjysma e suksesit pr Vllaznin U-17 e cila tashm sht vetm nj hap larg titullit kampion. Por pr ta kompletuar deri n fund kt sukses, sigurisht q duhet fituar ditn e mart n finalen ndaj Flamurtarit q do t luhet n stadiumin kombtar Qemal Stafa. Trajneri i kuqebluve Alban Volumi n nj intervist pr televizionin Rozafa duke analizuar suksesin ndaj durrsakve ka dal n prfundimin se ka qen nj ndeshje perfekte pr skuadrn e tij megjithat duhet prsritur e njjta gj edhe n ndeshjen finale ndonse do t jet edhe m e vshtir.

Vllaznia U-17 sht skuadra kampione n fuqi dhe do tentoj t mbroj titullin, ka do ishte nj sukses i madh pr t sepse e nisi sezonin me shum probleme megjithat arriti t konsolidohet rrugs dhe tashm sht shum pran shpalljes pr her t pest rradhazi kampione e vendit.

Lexoni dhe kete

MERKATO TE VLLAZNIA

Merkato te Vllaznia vijon të jetë e hapur, por këtë herë nuk bëhet fjalë për …