Tuesday , 18 December 2018

VLLAZNIA VIJON AVAZIN. HUMBET EDHE ME FLAMURTARIN

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA “HEQ QAFE” EDHE APOLONINË, E MUND 6-1

Tjetër fitore për ekipin e Vllaznisë së femrave në kampionat, duke mundur një tjetër pretendente …