Friday , 3 December 2021

VOLTANA ADEMI MITING N RAJONIN 3 DHE 5

Banort e rajonit numr 3 nn entuziazmin e fitores kan pritur Voltana Ademin n mitingun e zhvilluar n Gjuhadol. N fillim ka qen kryetari i ktij grup seksioni Pjerin Rraboshta si dhe kandidate pr kshilltare t cilt krkuan votn pr Voltana Ademin dhe Partin Demokratike.

Voltana Ademi n fjaln e saj kujtoi rrugt e Shkodrs disa vite m par ku ishin t mbuluara me gropa, ndrsa pr t vijuar projektet e mdha Ademi krkoi votn e qytetarve pr numrin 3 dhe numrin 15.

M pas takimi i radhs ka qen n rajonin numer 5. Kandidatet pr keshilltar duke vlersuar Voltana Ademin kan krkuar q t votohet edhe pr Partin Demokratike n mnyr q puna e Ademit t mos jet penges n kshill.

Voltana Ademi tha se rajoni numr 5 ka njohur investime t mdha gjat kohs s Partis Demokratike. Ndrsa theksoi rndsin e pjesmarrjes n votime pr t ndryshuar nj her e mir zhvillimin e vendit.

Edhe nj her qyteti i Shkodrs dshmon se me vot do t vendos qeverisjen e ardhshme vendore dhe ajo sht Voltana Ademi per t’i dhn m shum zhvillim Shkodrs.

Lexoni dhe kete

PS SHKODËR MBLEDHJE PËR TË AFRUAR SA MË SHUMË GRA NË PARTI

Partia Socialiste dega Shkodër ka organizuar një mbledhje, ku në fokus ishte përcjellja e mesazhit …