Friday , 3 December 2021

VOLTANA ADEMI PREMTON ZHVILLIM N ZONN E DUKAGJINIT

Udhtimi elektoral i Voltana Ademit sht zhvendosur prgjat unazs s Dukagjinit n komunat e Pultit Shoshit dhe Shals.Takime t ngrohta ku u rikonfirmua mbshtetja pr znj.Ademi nga e gjith zona e Dukagjinit.

Po ashtu edhe strukturat e Partis Demokratike shprehn bindjen se Voltana Ademi do t jet n krye t Shkodrs.

Nga ana e saj kandidatja Ademi u angazhua pr mbshtetje infrastrukturore pr gjith kt zone si dhe shpalosi programin e saj n fushn e turizmit malor n takimin e zhvilluar n Theth, teksa ironizoi edhe premtimin e kandidates tjetr pr ski n Dukagjin.

E gjith kjo trev me tradit sht padyshim me Voltann dhe Partin Demokratike. Mbshtetja u premtua nga vet banort e Pultit, Shoshit dhe Shals.

Lexoni dhe kete

PS SHKODËR MBLEDHJE PËR TË AFRUAR SA MË SHUMË GRA NË PARTI

Partia Socialiste dega Shkodër ka organizuar një mbledhje, ku në fokus ishte përcjellja e mesazhit …