VOLTANA ADEMI TAKIM ME BANORT E RAJONIT 4 SHKODR

Ndalesa e kandidates s Partis Demokratike Voltana Ademi n takimet der m der ka qen rajoni numr 4 i cili drejtohet nga Arben Lushaj. N bashkbisedimet me banort Ademi u njoh edhe me problematikat e tyre teksa ka marr edhe mbshtetjen e padiskutueshme t tyre.

Ademi n kt zon tha se kan nisur punimet pr rrugn pran shkolls 3 dhjetori. Nj segment i cili ka qen mjaft problematik por q tashm bashkia Shkodr e ka n fokus t asfaltimit brenda pak javsh.

Ademi n takimet me banort e ktij rajoni mori premtimin se do t jen n krah t saj gjat rrugtimit n krye t bashkis Shkodr, ndrsa vota e tyre sht pr Partin Demokratike pr t vijuar uljen e taksave dhe menaxhimin e mir t qytetit.

Lexoni dhe kete

ZGJEDHJET E 30 QERSHORIT NË BASHKINË LEZHË, JA ÇFARË KËRKON GJYKATA E LEZHËS

Pas ankimimit të paraqitur nga PD Lezhe, Gjykata e Rrethit Gjyqësor Lezhë ka vendosur shfuqizimin …