VOLTANA ADEMI TAKIM N GRUPSEKSIONIN BRDIC

Grupseksioni Brdic ka qen ndalesa e rradhs e kandidates s Partis Demokratike pr bashkin Shkodr Voltana Ademi. Kandidatja Ademi ka marr mbshtetjen e strukturave t ksaj partie dhe premtimin se do t punohet fort jo vetm pr t patur nj kryetare t denj t bashkis Shkodr por edhe pr t siguruar nj shifr t lart n kshillin bashkiak.

N kt takim zonja Ademi ka qen e shoqruar nga deputeti i partis demokratike Helidon Bushati, kryetari i partis demokratike Ramiz obaj si dhe antar t tjer t kryesis s partis demokratike. Edhe n kt takim kandidatja Voltana Ademi sht mbshtetur me nj entuziazm drejt nj fitoreje t sigurt jo vetm n Brdic por n t gjith territorin e Shkodrs.

Lexoni dhe kete

ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, BILANCI PËR KRIMET ZGJEDHORE

Prokuroria e Përgjithshme përmes një deklarate me shkrim, ka reaguar në lidhje me krimet zgjedhore, …