Tuesday , 21 November 2017

VOLTANA ADEMI URON MESUESIT DHE NXENESIT

Kryebashkiakja Voltana Ademi ka zgjedhur qe te uroje mesuesit dhe nxenesit nga Gjimnazi “Oso Kuka”. Nje shkolle e cila eshte rikonstruktuar kete vit nga fondet e Bashkise Shkoder.

Gjimnazisteve te shkolles “Oso Kuka” u ka uruar nje fillim viti te mbare edhe titullarja e shkolles e cila tha se kete vit per gjimnazistet ambjentet jane ne kushte te permiresuara fale nderhyrjeve te Bashkise Shkoder.

Bashkia Shkoder ne kete fillim te vitit shkollor ka nderhyre ne 6 shkolla per rikonstruksionin e tyre, po ashtu edhe ne mirembajtjen e 90 shkollave te tjera qe ka ne territorin e saj.

Lexoni dhe kete

PROJEKT-BUXHETI 2018, BY-PASS-i DHE VLLAZNIA

Projekt-buxheti i 2018-tes i Bashkise Shkoder vijon te jete ne qender te diskutimeve. Por, per …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin