Wednesday , 22 January 2020
Breaking News

VOTIMET E KRYETARËVE TË PS NË VAU DEJËS DHE PUKË

Partia Socialiste në Vau Dejës dhe Pukë ka votuar për kryetarët e degëve në këto dy zona. Pas votimeve foli edhe Alfred Peza i deleguari i PS për Vau Dejës dhe Pukën, i cili tha se ishte një proçes demokratik.

Ndërkohë në Pukë ky proçes dështoi…

I pyetur për rritjen e numrit të kryebashkiakëve të prekur nga ligji i dekriminalizimit, Peza shtoi:

Sipas Pezës, PS është më e fortë se kurrë, por ajo që është në krizë është opozita.

Lexoni dhe kete

NISHANI: SHQIPERIA KA HUMBUR BESIMIN TEK INSTITUCIONET

Ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani shprehet se krijimi i SPAK dhe BKH ka qenë vazhimisht …