VRAKE, KOKAJ: VOTA E SHENJTE, ASKUSH NUK DO E PREKE!

Kandidati i partise demokratike ne bashkine e Malesise se Madhe, Anton Kokaj ka vijuar turin e takimeve elektorale, ndersa eshte ndaluar ne takim me banoret e Vrakes. Gjate takimit me banoret e kesaj zone, drejtues te partise demokratike dhe asaj republikane i kane bere thirrje banoreve te kesaj zone te mbeshtesin partine demokratike.

 

Në të njëjtën linjë ka qënë edhe drejtues të partisë demokratike ne bashkine e Malësisë  së Madhe. Nga ana tjetër kandidati i partisë demokratike Anton Kokaj ka garantuar banorët e Vrakës se vota është e shenjtë dhe askush nuk do mund të prekë atë.

Edhe nga ky fshat Anton Kokaj ka marrë premtimin për fitore me 25 Qershor, e cila do i paraprijë fitores në të gjithë Malësinë e Madhe.

Lexoni dhe kete

REFORMA ZGJEDHORE, REAGON PËRSËRI ILIR META

Ndërsa publikoi një shkrim të BB-së që thoshte se nga kriza e COVID Shqipëria do …