Saturday , 24 October 2020

VRAPI: I LUMTUR Q GOLI IM I DHA FITOREN VLLAZNIS

Me golin e shnuar n takimin e s diels ndaj Teuts, mbrojtsi i Vllaznis Endri Vrapi i ka dhn fitoren dhe tre pik shum t vlefshme skuadrs s tij.

N nj prononcim pr mediat, ai ka shprehur knaqsin q me at gol shprbleu mundin dhe punn e gjith ekipit dhe nga ana tjetr, ka krkuar nga kolegt e tij futbollist t vn shpirtin n fush n do ndeshje sepse nse ndodh kshtu, Vllaznia mund t fitoj ndaj do kundrshtari.

Me fitoren ndaj ekipit durrsak, duket se pr momentin sht rikthyer qetsia n kampin shkodran megjithat nuk do t ken shum koh n dispozicion ti gzohen ksaj fitoreje sepse t mrkurn do t luajn ndaj Kamzs pr Kupn e Shqipris.

Lexoni dhe kete

SUAD LICI IKËN, BENJAMIN NAKU ADMINISTRORI I RI I VLLAZNISË

Suad Lici nuk është më administrator i Vllaznisë. Largimi i tij nga drejtimi i klubit …