Wednesday , 25 April 2018

VRASJE, EKZEKUTOHET NJE SHTETAS PRANE VARREZAVE TE STOM- GOLEMIT ( EMRI )

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Shkodrën këtë të diel, ku për pasojë një person është ekzekutuar me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Stom-Golem, pranë varrezave të këtij fshati. Viktima është Angjelin Shkambi i cili është qëlluar disa herë me armë zjarri nga persona të paidentifikuar.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë për zbardhjen e shkaqeve dhe identifikimin e autorëve të këtij krimi.

Lexoni dhe kete

KAPET ME 3 PAKO ME LENDE NARKOTIKE, ARRESTOHET 26-VJEÇARI

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimijn e një 26-vjeçari që tentoi të kalojë …