Tuesday , 21 November 2017

VUCAJ: VLLAZNIA KA QENË GJITHMONË E BUKUR. DO KËNAQIM TIFOZËT

Një nga blerjet më të rëndësishme të Vllaznisë së këtij sezoni është padyshim ajo e Erjon Vucajt. Rikthimi i tij në Shkodër ka kënaqur të gjithë dhe nisja e kampionatit të ri ka qenë e mbarë për kuqeblutë. Vetë ai në një prononcim për mediat vlerëson fitoren ndaj Lushnjes dhe për më tepër shprehet i kënaqur me lojën që ekipi zhvilloi. I pyetur nëse është i lumtur për rikthimin tek Vllaznia, mesfushori shprehet.

 

Sakaq, për Erjon Vucajn nuk duhet të flasim për objektiva konkretë, por vlerësim maksimal të çdo ndeshje, duke nisur nga ajo e së mërkurës ndaj Kastriotit për kupë.

Me ardhjen e Vucajt, Hasanit e Likës, mesfusha e Vllaznisë konsiderohet një ndër pikat më të forta të kësaj skuadre sepse kualitetet që kanë këto futbollistë, flasin vetë.

Lexoni dhe kete

VOLEJBOLL, VLLAZNIA MUND TEUTËN DHE FUTET NË KATËRSHE

Vllaznia në volejboll për meshkuj është rikthyer sërish tek fitorja në kampionat. Pasditen e së …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin