Sunday , 25 October 2020

XHENI HALILI JEP DOREHEQJEN NGA KRYETARE E FRESSH

Kryetarja e FRESSH- Shkoder Xheni Halili pas publikimit te statusit te saj ne rrjetet sociale e ka forcuar edhe ne nje deklarate per mediat terheqjen e saj nga kandidimi per kryetare te re te FRESSH- Shkoder.

Por Halili nuk ka mohuar qe do te jete serish pjese e strukturave duke lene te hapur kandidimin e saj ne nivele me te larta drejtuese apo perfaqesuese.

Ne garen per kryetar te fressh Shkoder kandidojne Suada Selimaj, Age Martini, Briken Dibra dhe Andi Kraja.

 

Lexoni dhe kete

PËRZGJEDHJA E KANDIDATËVE PËR DEPUTETË NË PARTINË DEMOKRATIKE

Komisioni i vlerësimit të Kandidatëve pranë PD-së përmbylli të enjtën proçesin për përzgjedhjen e kandidatëve …