Monday , 26 October 2020

ZEF HILA GATI PROJEKTET PËR BASHKINË VAU DEJËS

Zef Hila, kandidati I PD-se per Bashkine Vau Dejes, ka gati projektet per ti dhene nje tjeter pamje qytetit te Vau Dejesit. Nje fakt te tille ai e ka pohuar gjate takimit qe ka pasur me banoret e lagjes Park ne kete qytet. Sipas kandidatit Hila, tashme jane gati projektet dhe presin vetem zbatimin.

Gjate ketij takimi, Kryetari I Grupit te Punes, Gjoke Uldedaj, dhe nje nga themeluesit e PD ne kete zone, Zef Mardoda, I kane kthyer pergjigje edhe te larguarve nga kjo force politike.

Por garancia për fitore në këtë zonë, vjen nga vetë banorët e kësaj lagjeje.

Lexoni dhe kete

“BRENDA MANDATIT TË ARDHSHËM, SHQIPËRIA DUHET TË JETË ANËTARE E BE”

Brenda mandatit tĂ« ardhshĂ«m, ShqipĂ«ria duhet tĂ« jetĂ« anĂ«tare e BE-sĂ«. Ky Ă«shtĂ« premtimi i …