Thursday , 6 October 2022

ZEF HILA TAKIM ME BANORT E PARAMIT

Fshati Param, ka qn ndalesa e radhs e kandidatit t Partis Demokratike Zef Hila pr tu njohur me problematikat e banorve. Kryetari i Grupit t Puns pr Partin Demokratike n kt zon, Gjok Uldedaj, deklaroi se fatmirsisht kjo zon ka njeriun e duhur pr ta zhvilluar.

Gjat ktij takimi, Hila sht njohur me nevojat m imediate t kesaj zone ndersa ka premtuar taksa te ulta per qytetaret e kesaj bashkie.

Kandidati i Partis Demokratike, Zef Hila, gjat ksaj periudhe sht njohur me problematikat q shqetsojne komunitetin, n mnyr qe keto problem pervec se do te marrin nje zgjidhje te shpejte do te jene pjese e programit t prbashket te qeverisjes me banort e zons

Lexoni dhe kete

HAPJA E NEGOCIATAVE, NGRIHET FLAMURI I BE PARA KRYEMINISTRISË

Në godinën e kryeministrisë është ngritur këtë të mërkurë flamuri i BE-së pas hapjes së …