Friday , 27 November 2020

ZEKA: CUNGU KA BESIMIN E PLOT T T GJITH KLUBIT

Konferencs s sotme pr shtyp t drejtuesve t klubit ku u sigurua se tek Vllaznia nuk ka probleme, i kishte paraprir mbrmjen e s hns drejtori i klubit Eugent Zeka i cili ka qen i ftuar n emisionin “Sport Arena” n televizionin Rozafa. Ai ka siguruar se tek Vllaznia nuk ka asnj problem dhe se t gjitha palt jan t fokusuara tek puna dhe arritja e objektiva q skuadra ka. N kt emision kan qen t ftuar edhe presidenti i ekipit t Vllaznis n futboll pr femra Lazer Matija dhe gazetari Denis Bajraktari.

Zeka sht ndalur edhe tek ndeshja e nesrme pr kup me Teutn ku sipas tij, objektivi i vetm sht kalimi i ktij turi dhe dalja e Vllaznis n gjysmfinale. Sipas tij, skuadra i ka mundsit pr ta br nj gj t tille.

Tek Vllaznia duket se sht rikthyer paqja. N fakt, kjo ka m shum rndsi se do gj. Duke patur nj bashkpunim n mes gjith hallkave t klubit, edhe Cungu nuk do t ndjehet i vetm, edhe futbollistt do t japin m t mirn e tyre n fush dhe n fakt, kjo sht ajo q t gjith duan: rezultatet pozitive t Vllaznis.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA U-21 FITON 5 – 0 NDAJ AKADEMISË SË FUTBOLLIT

Vllaznia U21 ka marre nje tjeter fitore ne kampionat dhe tashme eshte ngjitur ne kuoten …