Wednesday , 21 March 2018

ZEKA: NUK KA PATUR DHUNË NDAJ FUTBOLLISTËVE TË TIRANËS

Pavarësisht deklaratave të Klubit të Tiranës për gjoja dhunë të ushtruar nga forcat e rendit ndaj futbollistëve të tyre, Klubi Vllaznia e ka mohuar një gjë të tillë. Këtë e ka deklaruar për mediat drejtori sportiv Eugent Zeka i cili njëkohësish ka shpjeguar edhe arsyet e nervozismit të tij me arbitrat në përfundim të ndeshjes së djeshme.

Ndërkohë, i pyetur në lidhje me dështimin e Vllaznisë edhe sivjet në kupë, drejtori Zeka nuk ka patur dëshirë ta quajë dështim teksa ka thënë.

Vllaznia vërtetë tashmë duhet të lërë njëherë e mirë pas ndodhitë e ndeshjes së fundit me Kamzën dhe duhet të mendojë për sfidën e rradhës për kampionat, atë që do të luajë me Kamzën të shtunën në orën 13.00 në stadiumin “Loro Boriçi”.

Lexoni dhe kete

EDI MARTINI: VLLAZNIA MBIJETON, MADJE MË LEHTË SE VJET

Pavarësisht humbjes ndaj Kukësit, Vllaznia duhet të vazhdojë të besojë tek vetja dhe me shumë …