Friday , 13 December 2019

ZGJEDHJET, KVV KRITIKA PER PERGATITJET!

Vetm tre muaj prpara zgjedhjeve t 21 qershorit, Koalicioni i Vzhguesve Vendor ka publikuar raportin e par. N raportin e ndrmjetm, n t cilin nuk mungojn edhe rekomandimet pr institucionet prgjegjse por edhe pr partit pollitike, koalicioni trheq vmndjen pr vonesat n procesin e prgatitjeve ndrsa sipas tij, vullneti politik e konsesusi ende mungojn.

N kt raport t par, Koalicioni cilson absurd kandidimin e t pavarurve, madje garn e tyre e quan diskriminuese.

Kto jan zgjedhjet e para pr Shqiprin q pas marrjes s statusit t vendit kandidat pr n BE ndaj dhe pr Koalicionin ky do t jet nj moment shum i rndsishm.

Lexoni dhe kete

“8 DHJETORI, DITA E RINISË”, BASHA: TË ÇLIROJMË SHQIPËRINË NGA KTHETRAT E KORRUPSIONIT

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e kujton ndryshe këtë 8 Dhjetor, teksa vendi ndodhet …