Sunday , 17 December 2017
Breaking News

ZJARR NE NJE BANESE NE ISHULL- LEZHE

Një banese është përfshire nga flaket e zjarrit në fshatin Ishull-Lezhë. Ngjarja ndodhi rreth ores 12:00 të së premtes, ndërsa nga zjarri fatmiresisht nuk pati përsona të lënduar, por vetem dëme materiale. Sipas të dhënave flaket janë shfaqur në njëren nga dhomat e shtëpisë në pronësi të shtetasit Gjek Leka dhe menjehërë familjaret kanë dalë jashtë dhë kanë njoftuar zjarrfikesit.

Ndërhyrja e shpejtë e këtyve të fundit bëri, që zjarri të shuhet pa u përhapur në të gjithë banesen. Nga flaket është djegur vetem njëra nga dhomat e shtëpisë, ndërkohe që demet e shkaktuara janë të konsiderueshme.

Ende nuk dihen shkaqet e vërteta të këtij zjarri, por dyshimet janë se ai mund të jetë shkaktuar nga një problem në rrjetin elektrik.

Lexoni dhe kete

MERR TJETËR RRJEDHË VRASJA E VËLLAIT TË ISH-DEPUTETIT TË LEZHËS

Merr nje rrjedhe tjeter vrasja e vellait te ish-deputetit socialist ne Lezhe, Arben Ndoka. Vrasja …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin