Thursday , 1 October 2020

ZJARR NE NJE KOPSHT NE LEZHE

Përfshihet nga zjarri mensa e një kopshti fëmijësh në Lezhë. Menza ndodhej në katin e parë, ndërsa fëmijët e kopshtit ndodheshin në katin e tretë.

Zjarri tek ish konvikti i shkolles profesionale ku ndodhet edhe kopeshti i femijëve Beselidhja.

Fatmirsisht nga zjarri nuk ka të lënduar por krijoi panik pasi kishte shumë fëmije që ishin në kopësht. Kanë nisur hetimet për rastin.

Lexoni dhe kete

ARRESTOHET I KERKUARI PER DROGE NE MIRDITE

Në zbatim të planit të masave për mbajtjen nën kontroll të situatës kriminale dhe rendit …