Tuesday , 29 September 2020
Breaking News

ZMIJANI: KEMI MUNGESA POR KERKOJME PIKE NE KUKES

Pavarsisht 7 mungesa q do t ket Vllaznia pr ndeshjen e rradhs me Kuksin, ekipi shkodran do t tentoj t marr pik n ndeshjen e s shtuns. Kt mendim ka dhn pr mediat trajneri I ksaj skuadre Luan Zmijani nj dit para ndeshjes s rradhs pr ekipin e tij. Sipas numrit 1 t pankins shkodrane, skuadra duket e motivuar pr t br m t mirn ndaj Kuksit.

Ekipi shkodran do t niset paraditen e s shtuns drejt Kuksit dhe n dispozicion t trajnerit pr kt ndeshje nuk do jen futbollistt Soza, Kalaja, Kraja, Baci, Bardulla e Hakaj t dmtuar si dhe Krymi I penalizuar me kartona.

Pavarsisht ktyre shtat mungesave, kuqeblut do tentojn t bjn nj paraqitje t mir n takimin ndaj skuadrs q mban vendin e dyt n renditje.

Lexoni dhe kete

LIBOHOVA & DUKA: PRESIM REAGIMIN E QEVERISË PËR FUTBOLLIN

Kaosi në futbollin shqiptar vazhdon ende dhe po ashtu edhe bojkoti. Të gjithë ekipeve janë …