Wednesday , 18 September 2019

ZMIJANI: OBJEKTIVI YN SHT VENDI I 6-t

Takimi i s shtuns q do t zhvillohet n Pogadec kundr ekipoit t Elbasanit sht sht shum prcaktues pr fatet e mtejshme t Elbasanit megjithat kjo nuk do ta pengoj Vllaznin pr t krkuar fitoren . Kshtu ka deklaruar pas strvitjes s fundit n kt pragndeshje, trajneri i saj Luan Zmijanik u sipas tij, skuadra ka mungesa por shpreson q t mos kthehet pa pik nga kjo prballje.

Mungesa e lojtareve n formacioni baz do t ndikoje ne loje.

Ndeshja Elbasani – Vllaznia do t luhet t shtunn n orn 14.00 n stadiumin e qytetit tPogradecit dhe n formacionin shkodran ka srish mungesa, por prsri do t tntohet t mrrn tre pik.

Lexoni dhe kete

BASKETBOLL/ VLLAZNIA FIRMOS ME RAKAJN E MEMÇAJN

Vllaznia e basketbollit të meshkujve nuk është përqendendruar vetëm tek blerja e lojtarëve të huaj …