Wednesday , 3 March 2021
Breaking News

ZMIJANI: VLLAZNIA MUND TË FITOJË EDHE ME KUKËSIN

Vllaznia e sivjetme po i bind të gjithë dhe për më tepër ajo përpos kryesimit me meritë të renditjes, po bën edhe futbollin më të bukur në Shqipëri.

Një nga emrat legjendë të kësaj skuadre, Hysen Zmijani, në një intervistë për televizionin Rozafa shprehet se të gjithë ata që nuk e mendojnë Vllazninë pretendente, thjesht janë xhelozë për këtë ecuri të saj…

I pyetur ndërkohë për ndeshjen e rradhës, atë ndaj Kukësit, Zmijani thotë se Vllaznia i ka të gjitha shanset për ta fituar edhe atë…

Hysen Zmijani është nga ato ish- lojtarë që është duatrokitur për futbollin e bukur që ka zhvilluar dhe Vllaznia e sotme i ka dhuruar jo pak kënaqësi të gjithë shkodranëve dhe jo vetëm sepse duket se kemi të bëjmë me një rikthim në identitet.

Lexoni dhe kete

PRIVATIZIMI I KLUBIT TË FUTBOLLIT VLLAZNIA, ISH PRESIDENTI VALTER FUSHAJ TREGON SHKELJET E BASHKISË PËR ANKANDIN

9 marsi pritet të jetë një ditë e rëndësishme për klubin e futbollit Vllaznia përsa …