Thursday , 27 January 2022

ZMIJANI: VLLAZNIA PO BĖHET GATI PĖR TEUTĖN

Nė ceremoninė e prezantimit tė sulmuesit libanez Mohamad Kdouh, ka qenė i pranishėm edhe trajneri i Vllaznisė Luan Zmijani. Ai e ka vlerėsuar si shumė pozitive kėtė blerje ngaqė e ka ndjekur pėr disa ditė me rradhė nė stėrvitje megjithatė ka kėrkuar sėrish pėrforcime nė ēdo repart.

Zmijani ka folur edhe pėr kundėrshtarin e rradhės, Teutėn, duke e vlerėsuar si shumė tė vėshtirė pėrballjen e sė shtunės ndaj saj.

Zmijani dhe stafi i tij do tė nisin pasditen e sė hėnės pėrgatitjet pėr kėtė ndeshje megjithatė sytė e tyre janė tė pėrqendruar edhe nga merkatoja sepse priten tė tjera pėrforcime.

Lexoni dhe kete

BRDARIƇ: VLLAZNIA ASNJƋ NƋNVLERƋSIM PƋR EGNATIAN

Vllaznia do tĆ« luajĆ« pasditen e sĆ« premtes ndaj Egnatias sfidĆ«n e rradhĆ« pĆ«r kampionat. …