Breaking News

ZV/PRESIDENTI I SPASH KËRKON DORËHEQJEN E MINISTRES SHAHINI

Zv/presidenti i Sindikatës së Pavarur të Arsimit Shqiptar, Arian Peraj, ka reaguar ashpër për rastin e abuzimit të 15 vjeçares në Kamëz.

Por, Peraj kishte kritika edhe për deklaratën e ish ministres Mimi Kodheli, që kritikoi mësuesit e shkollave duke thënë se nuk të del koha të bësh rolin e zyshës dhe të lyesh flokët.

Prandaj, Besa Shahini të japë dorëheqjen shton Peraj.

Lexoni dhe kete

MEMA: SEZON VEROR I VAKËT NË VELIPOJË

Sezoni veror ka nisur i vakët në plazhin e Velipojës. Shprehet kështu drejtori i turizmit …