Monday , 11 December 2017

ZYRAT E INFORMACIONIT TURISTIK NE FUNKSION TE PLOTE

Prej nje muaji zyrat e informacionit turistik ne Shkoder, Velipoje dhe Theth jane vendosur ne funksion te turisteve te ndryshem. Numri i te cileve kete sezon ka qene i madh, ku nuk kane munguar edhe nga vendet e largeta. Sipas drejtorit te turizmit ne Bashkine Shkoder, Gentian Mema, interesimi nga turistet prane ketyre zyrave eshte i madh, sidomos per ate qe eshte ne Shkoder, ku fluksi ka qene i larte.

Nga ana tjeter, numri i vizitoreve qe kerkojne informacion ne dy zyrat e tjera eshte me i ulet.

Por, sipas Memes, Thethi ne krahasim me Velipojen ka nje fluks me te reduktuar, por shume te kenaqshme me kapacitetet qe ka kjo zone.

Lexoni dhe kete

MINISTRJA E DREJTESISE INSPEKTON BURGUN E REÇIT

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj e shoqëruar nga deputeti I Partisë Socialiste Luan Harusha dhe  …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin