1 VIT IZOLIM NË SHTËPINË E TË MOSHUARVE NË SHKODËR

Që nga 9 marsi i vitit të kaluar, pjesëtarët e shtëpisë së të moshuarve në Shkodër janë të izoluar, si shkak i pandemisë dhe masave të ministrisë. Drejtori i kësaj shtëpie, Fatjon Hoxha, thekson se në këtë institucion janë zbatuar protokollet.

Hoxha e pranon se ka qenë një periudhë e vështirë, por thotë se është shmangur virusi.

Ai foli edhe për proçesin e vaksinimit tek të moshuarit e kësaj shtëpie…

Hoxha bëri me dije se nuk ka pasur probleme tek të moshuarit pas vaksinimit.

Lexoni dhe kete

ISH PRESIDENTI NISHANI VIZITON MUZEUN “DEDË GJON LULI”

Me ftese te pasardhesve te heroit dhe atdhetarit te shquar Ded Gjon Lulit, komandit te …