29 NËNTORI ‘PËRPLAS’ KËSHILLIN BASHKIAK ME BASHKINË SHKODËR

Pas deklaratës së kreut të LANÇ Shkodër, Zamir Llazani, ka qenë radha e Këshillit Bashkiak Shkodër për të reaguar për mungesën e datës 29 nëntor në kalendarin e aktiviteteve të Bashkisë Shkodër.

Në emër të këshilltarëve, Dhurata Tyli lëshoi kritika ndaj institucionit të Bashkisë Shkodër dhe titullares së saj.

Sipas Tylit, bojkotimi i kësaj date nuk e nderon pushtetin vendor dhe Ademin.

Lexoni dhe kete

ISH PRESIDENTI NISHANI VIZITON MUZEUN “DEDË GJON LULI”

Me ftese te pasardhesve te heroit dhe atdhetarit te shquar Ded Gjon Lulit, komandit te …