Thursday , 23 February 2023

AGRON ÇELA, TAKIM ME BANORËT E ANËS SË MALIT

Kandidati për deputet i LSI në Qarkun Shkodër, Agron Çela, ka kaluar një darkë festive me banorë të Anës së Malit.

Ai i ftoi të gjithë banorët e kësaj njesie dhe Qarkut Shkodër të votojnë nr.6 dhe LSI-në, si zgjidhja më e mirë e problemeve të tyre.

Ana e Malit ka qënë në vazhdimësi një prej njësive administrative, ku LSI ka patur mbështetje maksimale dhe Çela shprehu bindjen se kjo do të vazhdojë edhe këtë herë.

Lexoni dhe kete

PD DHE PL FIRMOSIN MARRËVESHJEN PËR ZGJEDHJET E 14 MAJIT

Ashtu siç u lajmërua një ditë më parë, këtë të enjte është zyrtarizuar marrëveshja mes …