AGRON ÇELA, TAKIME ME QYTETARËT NË LAGJEN “KONGRESI I PERMETIT”

Kandidati për deputet i LSI në Qarkun Shkodër, Agron Çela, takimin e radhës me qytetarët e ka zhvilluar në lagjen”Kongresi i Permetit”.

Në rrugët e lagjes, në bashkëbisedime me banorët, bien në sy ndryshimet e pësuara apo edhe largimet e shumë familjeve, një pjesë e të cilave kanë zgjedhur emigrimin për një jetë më të mirë.

Ndërkohë mbështetja për LSI-në dhe kandidatin Çela shprehet tek çdo derë ku troket.

Banorët kanë vetëm një shpresë, largimin e qeverisë Rama dhe për këtë thonë se 25 prilli do të jetë dita e ndryshimit për ta dhe Shkodrën.

Kandidati Çela premtoi se duke votuar nr.6 dhe LSI-në, Shkodra dhe shkodranët kanë bërë zgjedhjen më të mirë për ta dhe familjet e tyre.

Lexoni dhe kete

ANËTARËSIMI I SHQIPËRISË NË BE

Kryetari i Komitetit të Jashtëm të Parlamentit Evropian, David Mcallister, u shpreh se Parlamenti Evropian …