Thursday , 23 February 2023

ANTON KOKAJ: MALESORT NUK SHITEN E BLIHEN!

N kuadr t takimeve elektorale kandidati i Partis Demokratike Anton Kokaj ka zhvilluar nj takim entuziast n fshatrat Demiraj-Kar n komunn e Gruemirs. Banort e ksaj zone kan premtuar se me 21 Qershor n kt zon fitorja e PD-s do t jet edhe m e thell.

Drejtuesit e PD-s i kan br thirrje banorve q t mos ken frik nga presionet e mazhorancs.

N bashkbisedimin me banort e Demiraj-Karit, deputeti Gjovalin Bzhetaj ka renditur arsyet pse duhet votuar Anton Kokaj me 21 Qershor.

Kandidati i PD-s pr bashkin e Malsis s Madhe Anton Kokaj i ka br thirrje malsorve q t mos shiten e blihen tek t majtit.

Fshati Demiraj-Kar sht nj nga bastionet e s djathts ndrsa me 21 qershor rezultati pr Anton Kokajn do t thellohet edhe m shum.

Lexoni dhe kete

PD DHE PL FIRMOSIN MARRËVESHJEN PËR ZGJEDHJET E 14 MAJIT

Ashtu siç u lajmërua një ditë më parë, këtë të enjte është zyrtarizuar marrëveshja mes …