BARDH SPAHIA ZHVILLON TAKIME NË VELIPOJË

Numri 7 në listën e kandidatëve të PD, Bardh Spahia, është takuar me grate e vajza të Velipojës.

Ai ka marrë mbështetjen e tyre si nëna, si gra dhe vajza të kësaj zone të cilat kërkojnë ndryshimin me 25 Prill…

Bardh Spahia është shprehur se PD është e vetmja alternative qe sjell ndryshimin dhe eshte koha që partia Demokratike të marrë në dorë fatet e vendit.

Lexoni dhe kete

DYSHIMET PËR NUMËRIMIN E VOTAVE

Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, bëri me dije do të ketë këqyrje …