Thursday , 23 February 2023

BASHA I PËRGJIGJET BERISHËS

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka reaguar pas hyrjes në selinë e PD të ish kryeministrit Sali Berisha.

Basha hodhi akuza ndaj Berishës dhe Ramës, duke thënë se i lidh halli i tyre personal, ndërkohë i bëri thirrje Berishës që të lexojë mirë vendimin e kuvendit kombëtar të PD.

Sipas Bashës, Berisha e vërtetoi se është pengesë për aksionin opozitar.

Lexoni dhe kete

PD DHE PL FIRMOSIN MARRËVESHJEN PËR ZGJEDHJET E 14 MAJIT

Ashtu siç u lajmërua një ditë më parë, këtë të enjte është zyrtarizuar marrëveshja mes …