BASHA: KOHA TË RIHAPIM PORTËN EUROPIANE

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte këtë të enjte në qytetin e Lushnjës, i cili është pritur me entuziazëm dhe ovacione nga qytetarë dhe simpatizantët e këtij qyteti.

Gjatë ecjes, Basha ka takuar qytetarë dhe biznese të cilët nevojën e ndryshimit e arsyetojnë me gjendjen e keqe ekonomike dhe me keq-qeverisjen e 8 viteve të fundit dhe i shprehën mbështetjen për ndryshim në zgjedhjet e 25 prillit.

“Në dorën tonë është të rihapim rrugën e Shqipërisë anëtare e Bashkimit Europian” – tha Basha para qytetarëve.

Për këtë, Basha u kërkoi që të votojnë Partinë Demokratike, që ta bëjnë ndryshimin realitet me 25 prill.

Lexoni dhe kete

DYSHIMET PËR NUMËRIMIN E VOTAVE

Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, bëri me dije do të ketë këqyrje …