Thursday , 23 February 2023

BASHA: ME 25 PRILL, RAMA MORI PENG ËNDRRËN PËR NDRYSHIM

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim me demokratët e Njësisë 6 dhe 16 në Tiranë.

Basha tha se 25 prilli nuk është dita ku shumica vendosi, por është dita kur përdhunshëm mekanizmat e Edi Rames morën peng zhvillimin, morën peng ëndrrën për ndryshim.

Teksa komentoi garën brenda PD, Basha u shpreh se është provë e vlerave tona për të vazhduar betejën për të përmbushur aspiratën për ndryshim.

Lexoni dhe kete

PD DHE PL FIRMOSIN MARRËVESHJEN PËR ZGJEDHJET E 14 MAJIT

Ashtu siç u lajmërua një ditë më parë, këtë të enjte është zyrtarizuar marrëveshja mes …