Wednesday , 29 September 2021

BASHA: OSBE/ODIHR KONFIRMOI SE 25 PRILLI ISHTE NJË MASAKËR ZGJEDHORE

Në një komunikim me gazetarët nga selia e PD, kryedemokrati Lulzim Basha, tha se OSBE/ODIHR konfirmoi se 25 prilli ishte një masakër zgjedhore. Sipas Bashës, raporti është vula e turpit.

Është detyrë e SPAK të ndjekë dosjet e krimeve zgjedhore shtoi Basha.

Basha theksoi se detyra e opozitës është të ndërtojmë një bashkëpunim të ngushtë me shqiptarët dhe faktorët ndërkombëtarë…

Lexoni dhe kete

GJIKNURI: TË GATSHËM PËR ÇDO BISEDIM ME PD-n

Sekretari i ri i përgjithshëm i PS-së, Damian Gjiknuri, ka deklaruar nga qyteti i Shkodrës …