Saturday , 4 February 2023

BERISHA: DUHET TË THËRRASIM PROTESTË TË FUQISHME

Kreu i PD, Sali Berisha, zhvilloi këtë të mërkurë një tryezë me temë “Të rikthejmë Shqipërinë në rrugën Europiane”.

Ai tha se duhet të thërrasim protestë të fuqishme, pasi Edi Rama e ka shndërruar Tiranën në Beogradin e vogël…

Sipas Berishës, BE dhe anëtarët e saj, kanë ndihmuar Shqipërinë më shumë se gjithkush tjetër dhe nuk mund të lejohet një aventurier si Rama të shkelmojë atë që të gjithë shqiptarët e dëshirojnë: anëtarësimin në BE.

Lexoni dhe kete

PS SHKODËR MBAN DËGJESËN E RADHËS NË NJËSINË RRETHINA

Taulant Shahmani dhe Valbona Doniku kane qene kandidatet e radhes qe kane prezantuar platformat e …