Thursday , 23 February 2023

BRAHIMI: DEKLARATA E PD-s E PA VERTET, GODINA NUK SHT SHKOLL

Deklarata e dhn nj dit m par ku partia demokratike Shkodr denoncon partin socialiste se po shfrytzon arsimin parauniversitar i sht kundrprgjigjur sot me nj deklarate kryekomunari i Brdics Besnik Brahimi i cili tha se godina nuk sht shkoll prej vitesh.

Por krejt ndryshe paraqitet situata n ambjentet e ksaj shkolle e po ashtu edhe nxnesit deklarojn tjetr gj.

Edhe krye plaku i fshatit e quan t ligjshme vendosjen e flamujve dhe posterave n kt godin.

Nj godin e cila po shfrytzohet pr mbledhje t grup seksioneve t partis socialiste, e po ashtu edhe pr vendosje t flamujve dhe posterave. N fakt n brendsi t godins tabela shkruan nj dit normale msimi e po ashtu bankat jan t mbushura me flamuj. Dy jav m par nxnsit kan zhvilluar msim, godina sht shtetrore ndrsa sot shrben pr flamuj dhe postera.

Lexoni dhe kete

STARTOJNE KAMPIONATET PRANVERORE NE SHKODER

Këtë të mërkure kanë startuar lojërat e kampionateve pranverore. Lojëra që organizohen falë bashkëpunimit të …